Bu yazımda küçük bir reklam yapıyorum.

Hiç bir zaman elektronik kitaplar basılı kitapların yerini alamazlar. Bu bir gerçek. Fakat elektronik kitaplarında kendilerine göre artıları yok değil. Var. Ama o konulara da hiç girmeyeceğim.

Sadece ücretsiz olarak elektronik kitaplar yayınlayacak olan Tosbağa Kitap’tan söz edeceğim…

İkinci kitabım Bu Şartlar Altında Ölemem, Tosbağa Kitap’ın yayınladığı ilk elektronik kitaptı. Yeni kitaplar üzerinde de çalışılıyor.

Mesela ben Bu Şartlar Altında Ölemem’i tamamladıktan sonra herhangi bir maddi beklentim olmaksızın kitabı yayınlamak istiyordum. Tek istediğim bir güvence altına almak, bir resmiyet kazandırmaktı. Tosbağa Kitap bu arzu sonucu ortaya çıktı.

Bu Şartlar Altında Ölemem Kültür Bakanlığı’na kayıtlı, bir ISBN numarasına sahip ve ücretsiz olarak yayına sunuldu.

Diyeceğim o ki…

Eğer elektronik kitap okuyan, okumaya meyilli biriyseniz ya da en azından denemek istiyorsanız Tosbağa Kitap tarafından yayınlanan, yayınlanacak olan kitaplara bir göz atabilirsiniz. Destek olabilirsiniz.

Hatta sizde yazdığım ve maddi beklentim olmaksızın sadece bir resmiyet kazandırmak istediğim yazılarım, şiirlerim, öykülerim var diyorsanız Tosbağa Kitap mevzusuna dahil olabilirsiniz.

Öyle işte…

8 Thoughts to “Tosbağa Kitap”

 1. tımım bu yazını duyurayım.

 2. senin kitabı da bu yazını da duyurdum blogumda. umarım bikaç kişi daha duymuş olur. senin kitabı da okumayı bitirince tanıtcam. netten okumak çok ağır gidiyo yaaa 🙂

  1. Teşekkür ederim Deep 🙂
   ee elde basılı olarak okumanın yerini tutmuyor tabi ekitap ama günümüz şartlarında iş gören güzel bir altarnatif…

   Yorumunu bekliyorum 🙂

 3. o kitap love me or leave me blogu ya büşra, bilgi üniv., çok iyidir. dört yıldır yazıyor o da blogunda yaa. senin kitabı okuyom. seni zaten yakın buluyom dilime. yani sen zaten bizdensin yaaa 🙂

 4. blogunla ilgilen amaaaa. kitap çıkaranlar gidiyo blogdan. gitme olar mııı 🙂

  1. Ne mutlu bana o halde :))

   Onu takibe aldım. Zaten sadece kitap tanıtım yazısını okudum o bile çok keyifliydi. Daha önce keşfedememişim. 🙂

 5. Hade bakalım Erdi. Girdik bir yola iyi olacak, ama en güzeli de yazılarımızı bu sayede toplu hale getiriyoruz. Şimdiden eline sağlık…

  1. hayırlısı olsun bakalım, daha nicelerine… :))

Leave a Comment