yükleniyor…

0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Ağustos 31, 2022

Ağustosta Neler Oldu?

Ağustos ayı bitti. Peki ağustosta neler oldu?
Ağustos ayında olan bitenleri özetlediğim bu bültenden önce şu anda neler oluyor, takipte kalmanız için web sitem yenilendi, yenileniyor… erdikaradeniz.com da Neler Oluyor? sayfasını takip ediniz.


Bir Hayal Nasıl Gerçek Olur?

Bir kaç ay önce çekimleri ve kurgusu tamamlanan “Bir Hayal Nasıl Gerçek olur? – Güçlü Hedefler ve Hayaller Panosu Rehberi” adlı 17 bölümden oluşan Rehber superpeer’de yayınlandı.
Artık yılın sonlarına doğru yaklaşırken hedefleri ve hayalleri üzerine çalışmak isteyenler için faydalı bir içerik olabilir.


Mutlu Olmak Zorunda Kaldığında Mutsuz Olabilirsin

Mutlu olmak ve mutlu hissetmek ne kadar değerli olsa da günümüzde bir “mutlu olmak zorundalığı” ile karşı karşıya kalmanın üzerimizde nasıl bir negatif etkisi var hiç düşündünüz mü?
Hatta mutlu olmak zorunda hissetmenin bizi mutsuz edebileceği ihtimali… Ağustosta, youtube’da üzerine konuştuğum konulardan biriydi bu.


Yayınevine Kitap Dosyası Nasıl Gönderilir? Yazar Olmak İsteyenlere Tavsiyeler – Buket Konur ile Konuş Onunla

Önemli konu ve konuklarla youtubeda yayınladığım Konuş Onunla konseptini canlı yayın olarak superpeerda yapmaya başladığımı daha önce duyurmuştum.
Ağustos ayında konuğum Sola Unitas Yayınları, Genel Yayın Yönetmeni Buket Konur oldu.
Bir kitap dosyası nasıl olmalı, yayınevlerine dosya gönderimi nasıl yapılmalı gibi birçok soruya yanıt aradık. Canlı yayınları kaçırmamak için superpeer üzerinden takipte kalabilirsiniz fakat canlı yayının editlenmiş halini youtube kanalımdan izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Kitap Karşılığı Ücretsiz Koçluk Projesi [Sınırlı Kontenjan] – Erdi Karadeniz

Geçtiğimiz aylarda duyurduğum ve görüşmelere başladığım kitap karşılığı koçluk projesi, aynı hızla devam ediyor.
Detaylı bilgi almak için bu bağlantıdan ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.


Ağustostan Alıntı

Ağustos ayında okuduğum kitapları videolaştırıyorum ve önümüzdeki günlerde youtube kanalımda paylaşacağım. Bu ay okuduğum kitaplardan biri Osho’dan Farkındalık kitabıydı ve Farkındalık’dan bir alıntı bırakıyorum:

”Hayat hiçbir zaman aynı soruyu sormaz”

Osho – farkındalık
Posted in Bültenler
Write a comment